Седмица преди Коледа в центъра на София Jelanié , HYGGE и Sofia Design District се обединяват

Седмица преди Коледа в центъра на София  JelaniéHYGGE  и  Sofia Design District  се обединяват, за да представят най-ярките скандинавски  брандове и дизайн. По време на NORDIC DESIGN BAZAAR ще се насладим на скандинавската естетика със зашеметяваща селекция от обекти, интериор, аксесоари и лайфстайл продукти. В познатото и любимо пространство на cosmos coworking camp два поредни дни (15 и 16 декември) ще бъдат изпълнени с празнично настроение, уют и вдъхновение. Северният вятър ще донесе нова представа за запомнящо се изживяване и ще ни покаже, че по-малкото може да означава повече.

С участието на:

By Lassen – www.bylassen.com
By Nord Copenhagen – www.bynord.com
Cereal – www.readcereal.com
Design Letters – www.designletters.dk
Dutch Bone – www.dutchbone.com
Ferm Living – www.fermliving.com
Gestalten – www.gestalten.com
HK Living – www.hkliving.nl
I/Tems – www.i-tems.eu
Kinfolk – www.kinfolk.com
Menu – www.menu.as
Muuto – www.muuto.com
Mill & Mortar – shop.millmortar.com
Men’s Society – 
www.menssociety.com
Normann Copenhagen – www.normann-copenhagen.com
Nordic Honey – www.nordichoney.com
Nordics – www.nordics.bg
Paper and Tea – www.paperandtea.com
Pols Potten – http://www.polspotten.nl
Room Copenhagen – www.roomcopenhagen.com
Sort of Coal – www.sortofcoal.com
Studio Be-Poles – www.collectionlarticle.com/en/
Studio of Basic Design – www.studioofbasicdesign.com
Tellkiddo – www.tellkiddo.com
Vita Light – www.vitacopenhagen.com
Zuiver – www.zuiver.com

Comments are closed